Pokretanje XAMPP-a zajedno sa Mavericks OS- om.
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Pokretanje XAMPP-a zajedno sa Mavericks OS- om.


04.01.2015 | 22:00
Prije nekog vremena, postavio sam temu o pokretanju Xampp-a zajedno sa OS-om. Rješenje sam našao na web stranici f6design.com/journal/2012/03/12/launching-xampp-at-osx-startup/

Ipak nakon prelaska na 10.9.5 OS X apache se pokrene, ali My sql moram ručno pokrenuti.

Savjet? Rješenje!

Unaprijed hvala.

P. S

Sretna Nova godina!
Tema zaključana.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Prijava